pishgamhost با استفاده از این سیستم شما می توانید یک قسمت مالی برای فروش محصولات خود راه اندازی کنید و یا اینکه با دروازه های پرداخت موجود کاربر را مجاز به پرداخت آنلاین و یا مدیریت حساب خود کنید. و این سیستم قابلیت معلق کردن سفارش را پس از اتمام قرارداد و یا حذف آن پس از زمان مشخص شده توسط مدیریت و … را دارا می باشد. پیشگام هاست یکی از بزرگترین نمایندگان لایسنس license whmcs در ایران می باشد.

پشتیبانی از هر نوع محصولی که شما بخواهید نسخه های رایگان،ماهانه،همیشگی – صورتحساب روزانه – پیکربندی محصولات برای افزایش/کاهش تعرفه ها – فیلد های انتخابی برای محصولات و پشتیبانی و… – قابلیت انتقال محصولات بین کاربران – قابلیت دانلود محصولات – قابلیت تغییر ایمیل های خوش آمد گویی – قابلیت تعیین مقدار معین برای محصول و یا معلق کردن محصول در صورت وجود نداشتن قسمت مالی – ارائه فاکتور و ارسال مجدد فاکتور بعد از x روز برای فاکتورهایی که پرداخت نشده اند – قابلیت ساخت فاکتور – قابلیت ارائه فاکتور به صورتPDF – ساخت فاکتور برای صورت حساب ها – قابلیت ارائه ی اطلاعات اختیاری برای کار – قابلیت Upgrade و Downgrade سرویس توسط کاربر – قابلیت ارائه کد تخفیف به صورت درصد و مقدار – ثبت دامنه رایگان برای بسته مشخص – قابلیت اضافه کردن مالیات به فاکتور.

قابلیت اتصال به بیش از ۱۰ ثبت کننده دامنه – قابلیت ثبت و انتقال دامنه به صورت خودکار – ارسال اخطار به هنگام انقضای دامنه – قابلیت تمدید دامنه توسط کاربر – قابلیت تغییر نام سرورها – قابلیت نمایش اطلاعات کاربر به هنگام who is کردن دامنه – فعال/غیر فعال کردن دامنه – قابلیت تمدید مجدد دامنه به صورت خودکار – قابلیت دریافت کد انتقال – محافظ ID – قابلیت مدیریت DNS و Email Forwarding (فقط ثبت کننده دامنه Enom) – قابلیت ثبت دامنه در چندین مرکز.

قابلیت ثبت اخبار – قابلیت دانلود نرم افزار پس از ارسال سفارش کالا – دارا بودن مرکز اطلاعات که مقاله های خود را می توانید در آنجا ذخیره کنید – قابلیت پشتیبانی کاربران و مهمان ها – قابلیت ثبت چندین بخش پشتیبانی – قابلیت استفاده از Email Piping برای افتتاح تیکت – ارسال ایمیل گروهی به کاربران.

پشتیبانی از بیش از ۱۴ کنترل پنل – قابلیت ساخت و حذف اکانت در سرور – قابلیت معلق کردن اکانت در صورت پرداخت نکردن هزینه – قابلیت تغییر رمزعبور از WHMCS (ماژول انتخاب شده) – Upgrade و یا Downgrade خودکار (ماژول انتخاب شده).

قابلیت ارائه خلاصه ای از کاربران و صورت حساب ها به مدیریت – نماش حساب های معلق / حذف شده – ثبت کامل فاکتور ها و پرداخت ها – قابلیت دیدن ایمیل های ارسال شده به کاربر توسط مدیر و کاربر – قابلیت انتخاب کشور معین – پشتیبانی از چندین زبان دنیا – قابلیت جستجوی دامنه – قابلیت نمایش مشخصات سرور از قبیل Uptime و …

قابلیت ارائه بیش از ۱۰ نوع گزارش – قابلیت ارائه نمودار گزارش ها

طراحی قالب به صورت HTML و آسان – قابلیت ارائه و اجرای کد شما پس از پرداخت و … – قابلیت مجتمع سازی با ماژول مورد نظر – بسته توسعه برای ماژول های پشتیبانی شده – استفاده از API ها بر روی سرور به صورت ریموت.

قابلیت انتقال پوشه های قابل نوشتن به خارج ار دسترس – قابلیت تغییر نام پوشه مدیریت – ارسال ایمیل به مدیریت سایت در صورتی که فردی قصد ورود به قسمت مدیریت را داشته باشد – اخراج IP به صورت خودکار در صورتی که ۳ بار نام کاربری و رمزعبور را اشتباه وارد کند – تمامی رمزعبور ها در پایگاه اطلاعات به صورت کد شده است – اطلاعات کارت اعتباری با استفاده از پروتکل کد شده AES کد می شوند.

Branded همان لینک سایت whmcs.com می باشد،که در زیر تمامی صفحات سایت شما قرار می گیرد.

نکته: قیمت های محصولات در سایت لایسنس ها بر اساس نرخ روز ارز محاسبه شده و متغیر می باشند.

جهت خرید از لینک زیر سفارش دهید.

order2