pishgamhost شرکت پیشگام هاست در راستای تحقق اهداف خود در زمینه ارائه هاست مطمئن اقدام به فروش سرورهای ریموت یکاپ نموده است تا در هر لحظه و در صورت بروز هر گونه مشکل هاست و دیتای  شما همچنان پا برجا باشد .
سرویس های جدید پیشگام هاست برای اولین بار در ایران با عنوان ریموت بکاپ راه اندازی شد.

ریموت بکاپ چیست؟

ریموت بکاپ به تهیه و نگهداری نسخه پشتیبان سایت بر روی سرور بکاپ جداگانه در دیتا سنتر مجزا اطلاق میشود. تهیه این نوع بکاپ اطمینان از وجود حداقل یک نسخه پشتیبان در صورت اتفاق افتادن بدترین شرایط را فراهم می آورد.
اگر چه نسخه های پشتیبان مختلف توسط هاستینگ ها از کلیه سرویس ها تهیه میشود؛ اما تضمینی وجود ندارد که نسخه پشتیبان مورد نیاز شما در سرورها موجود باشد. اساسا مسئولیت تهیه نسخه های پشتیبان کامل؛ بدون نقص و مربوط به یک تاریخ و زمان خاص بر عهده مشترک است و شرکتهای هاستینگ مسئولیتی ازین بابت نمیپذیرند مگر در مواردی که بطور مشخص سرویس خاصی برای بکاپ تهیه شود.

چرا ریموت بکاپ پیشگام هاست ؟

سرورهای ریموت بکاپ پیشگام هاست  بر روی یکی از سیستم عامل های انتخابی شما مستقر شده است و از امنیت بالا بهره می برد که هر اکانت را به صورت مجزا در استفاده از منابع شرکت می دهد که باعث می شود سرورهای ریموت روی یکدیگر دسترسی نداشته باشند .

برخی از ویژگی های هاست بکاپ پیشگام هاست :

  • استفاده از پزدازنده های چند هسته ای و رم بالا به صورت اختصاصی
  • استفاده از رید کنترلر برای جلوگیری از مشکلات احتمالی
  • استفاده ار فایروال قدرتمند و ماژوب های امنیتی وب سرور